Tikšanās ar rakstnieku Uldi Ausekli

Viens no Latvijas slavenākajiem bērnu rakstniekiem Uldis Auseklis šoruden bieži viesojas mūsu filiālbibliotēkā “Strazds”. 15. oktobrī viņš mūsu bibliotēkā tikās ar Juglas vidusskolas 3. klases skolēniem, bet jau 5. novembrī mēs kopā ar rakstnieku gājām pie Ezerkrastu vidusskolas 2. un 3. klases skolēniem, kuri piedalās “Bērnu žūrijā”. Šogad “Bērnu žūrijas” grāmatu kolekcijā tika iekļauta viņa grāmata “Man ir runcis Francis”. Tikšanās noritēja draudzīgā, radošā gaisotnē. Rakstnieks lasīja bērniem savus dzejoļus un pastāstīja arī par savām tuvākajām iecerēm. Bērni savukārt dalījās iespaidiem par izlasīto dzejoļu izlasi “Man ir runcis Francis”. Tikšanās beigās bērniem bija iespēja uzdot interesējošos jautājumus, tā bērni uzzināja, ka nesen iznākusi grāmatiņa “Dziesmiņa piekusušai kaķenītei”, ka kopumā līdz šim ir izdotas 23 dzejoļu grāmatas bērniem un 13 grāmatas  pieaugušajiem, kā arī to, ka Uldis Auseklis savulaik rakstījis arī pasakas un iespējams atsāks to nākotnē. Sarunājām tikties pavasarī, lai uzzinātu kādus jaunus darbus viņš būs uzrakstījis.