Kopā ar žurnāla “Ilustrētā Junioriem” komandu

11. decembrī Rīgas Juglas vidusskolas 4., 5. klašu skolēni RCB filiālbibliotēkā „Strazds” tikās ar žurnāla „Ilustrētā Junioriem” galveno redaktori Guntu Apsi un galvenās redaktores vietnieci Līvu Romani.

„Ilustrētā Junioriem” – aizraujoša lasāmviela pamatskolas jaunāko klašu bērniem. Žurnāls saprotami un atraktīvi skaidro dažādas dabas parādības, lietu kārtību un pasaules uzbūvi. Katrā žurnāla numurā ir aktuālas tēmas, interesanti fakti, atbildes uz lasītāju jautājumiem, eksperimenti, meistardarbnīcas, mīklas, konkursi.

Žurnāla 1. numurs iznāca 2010. gada 7. janvārī kā trešais izdevniecības „Dienas žurnāli” populārzinātniskais izdevums, un pavisam drīz tas svinēs 5 gadu jubileju. Tāpēc nākošais numurs būs veltīts pašam žurnālam.

Gunta un Līva  pārmaiņus stāstīja un rādīja, kā top žurnāls no pirmās idejas līdz tam jaukajam, krāsainajam un interesantajam žurnālam, ko ikviens no mums saņem pasta kastītē vai nopērk. Skolēni aktīvi jautāja. Daudzi jautājumi patiesi bija dziļi un saturīgi, tādi kā nopietniem žurnāla lasītājiem pieklājas. Kad lielākā zinātkāre bija apmierināta, jautāt sāka redakcijas darbinieces.  Viņas rīkoja konkursus skolēniem par tēmām, kas jau ir bijušas atspoguļotas žurnālu iepriekšējos numuros un arī uzdeva citus āķīgus jautājumus. Prieks, ka bērni gan zināja atbildes!

Tikšanās noslēgumā katrs skolēns saņēma dāvanā pieniņu “Rasena”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *