“Bērnu žūrijas” noslēgums

20. janvārī RCB Imantas filiālbibliotēkā notika “Bērnu un jauniešu žūrijas, 2014″ noslēgums. Bērnu žurija 2015

Sanākušie eksperti pārrunāja, kā gājis vērtēšanā un pastāstīja, kuras grāmatas no kolekcijas vislabāk patika. Draudzīgajam mūsu filiālbibliotēkas grāmatu vērtētāju pulkam šoreiz piebiedrojās arī divi eksperti no RCB filiālbibliotēkas „Zvirbulis”.

Bērni, kuri jau veiksmīgi aizpildījuši vērtējumu anketu, saņēma LNB balviņas. Īpašu uzslavu izpelnījās tie, kuri visvairāk kopš vasaras apmeklējuši ikmēneša tikšanās RCB Imantas filiālbibliotēkā.

Žūrijas eksperti uzzīmēja arī savu lasītāja karogu un padalījās, kāpēc nolēmuši iesaistīties šajā lasīšanas veicināšanas programmā. Tika minētas arī labam grāmatu vērtētājam nepieciešamās īpašības.

Kāpēc tu izlēmi piedalīties Bērnu žūrijā?

1.Diezgan agri iemācījos lasīt un vēlāk, kad lasīju jau raiti, apmeklēju bibliotēku. Pieteicos Bērnu žūrijā, lai iepazītu grāmatas. (Rasa)

2. Ieraudzīju Bērnu žūrijas plakātu, un uz galda stāvēja ļoti interesantas grāmatas. (Katrīna)

3. Man ļoti patīk vērtēt. (Beāte)

4. Man mamma lika un teica, ka tas būs interesanti. (Kārlis)

5.Gribēju zināt, kādas tur ir grāmatas, un vēlējos dabūt balvu. (Annija)

6. Mani ieinteresēja šis pasākums, izlēmu piedalīties jau 2012. gadā un noteikti piedalīšos arī turpmāk. (Linda)

Kadām jābūt labam grāmatu žūrijas ekspertam?

1. Labam grāmatu vērtētājam jābūt pacietīgam, ar iztēli un lasītprieku. (Rasa)

2. Zinātkāram un neatlaidīgam. (Katrīna)

3. Jautram, nedaudz ar humoru un tādam, kam patīk lasīt. (Beāte)

4.Bērnu žūrijas ekspertam jāmīl grāmatas un jābūt mazliet ziņkārīgam. (Kārlis)