Hei, Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas ekspert!

2014. gada lasīšanas maratons tuvojas izskaņai (tas noslēgsies janvāra beigās). Iespējams, kādu brīdi žūrijas lasīšanas kāri bija grūti remdināt, jo uz katra nosaukuma grāmatas pāris eksemplāriem pretendēja daudzi, daudzi eksperti un ne-eksperti. Šobrīd varu teikt, ka daudzas no grāmatām, ko bija pagrūti vai neiespējami „nomedīt” un izlasīt, šobrīd bibliotēkā ir pieejamas. Pat tāds superhits kā „Vistiņa iemīlējusies”! Tāpēc, ja šis bija viens no kavēkļiem, tad tagad tas ir daudzkārt mazāks vai vispār nepastāv! (Tiesa, pirms joz uz bibliotēku, par to vai vajadzīgā grāmata ir šobrīd pieejama, pārliecinies apskatoties bibliotēkas elektroniskajā katalogā http://katalogs.rcb.lv/Alise/lv/home.aspx un to rezervējot vai piezvanot uz bibliotēku (mūsu telefona numurs – 67037130).
Savukārt, tie, kuri jau ir izlasījuši visas piecas grāmatas, ir laipni aicināti aizpildīt novērtēšanas anketu. Tā rodama www.lasamkoks.lv. Tajā kā savu bibliotēku norādi Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu. Visus, kuri aizpildījuši anketu, gaida balviņa, kā arī iespēja piedalīties grandiozajos Lielajos lasīšanas svētkos 28.02, kur satiksies eksperti no visas Latvijas!
Grāmatām bagātu Jauno Lasāmgadu un tiekamies bibliotēkā!