Mēs zinām labākās! Un jūs?

Janvāris tuvojas noslēgumam un līdz ar to arī veselus deviņus mēnešus ilgusī lasīšanas veicināšanas programma „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Mūsu ekspertu pēdējā tikšanās reizē „Liekam punktu” pie tējas tases pārrunājām kopīgos literāros piedzīvojumus un iespaidus.
Ieskatam divu bērnu viedokļi. Mūsu čaklākais eksperts Krišs Atvars, kuram bija gandrīz 100% pasākumu apmeklējums, par savu mīļāko grāmatu izvēlējās F. Uspenska „Tēvocis Fjodors, suns un kaķis”. Puisis raksta: „Man viņa patika, jo tas māca kā nevajadzētu darīt. Patika ilustrācijas. Es labprāt gribētu, lai grāmatai būtu otrā daļa” un nākamajā lasīšanas sezonā mudina atkal apmeklēt kādu izdevniecību. Agate par savu favorīti izvēlējās B. Selznika „Hugo Kabrē izgudrojums” un teica, ka viņai visvairāk no visām Bērnu žūrijas tikšanās reizēm patika tā reize, kad mums bija literārā kafejnīca.
Bērni aizpildīja grāmatu novērtējuma anketas un saņēma pelnītās balvas – R.Pētersona dizainētos uzlīmju blociņus.
Tos mūsu bibliotēkas ekspertus, kuri vēl steidz lasīt pēdējās lapaspuses savās grāmatās un nav aizpildījuši anketas, mudinu to darīt tuvākās nedēļas laikā, jo 31. janvāris ir pēdējā diena, kad vēl varat to veikt. Jūsu domas un viedoklis ir svarīgs!
Anketa rodama šeit: http://www.lasamkoks.lv/tini/lat/bernu_un_jauniesu_zurija/anketa/
Paldies visiem!
Bērnu žūrijas ekspertu tikšanās reizes atsāksies maijā – kolīdz būs zināma 2015. gada grāmatu kolekcija.
Sekojiet informācijai un uz tikšanos!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *