Sveicieni no rakstnieces Ilzes Liliānas Milleres!

Ilze Liliāna savā blogā raksta šādi: „Esmu optimiste, bieži izmēģinu daudz ko jaunu un daru to, kas patīk. Citi mēdz teikt, ka esmu mazliet traka! Man ir daudz ideju un lieli plāni, kurus taisos sasniegt. Trīs manas galvenās intereses ir – kino (filmas, filmu uzņemšana), mūzika (mūzikas klausīšanās, dziedāšana, dejošana, deju izdomāšana, klavierspēle) un grāmatas (gan lasīšana, gan rakstīšana). Vismīļākais žanrs man ir fantāzija un fantastika – tajā realitāti var apvienot ar neiespējamo.”

Viņas pirmā grāmata „Mazais eņģelītis” tapa deviņu gadu vecumā, taču „apetīte” nereti rodas rakstot, tāpēc šobrīd, kad viņai ir 19 gadi, iznākušas jau septiņas grāmatas.
Pie mums Ilze viesojusies vairākkārt, šeit notikusi arī viņas filmas „Kaķu meitene” pirmizrāde.
Šobrīd viņa mācās un radoši darbojas ārzemēs.
Par to, kas jauns Ilze raksta no Anglijas: „Es koledžā mācos trīs priekšmetus – filmu studijas, mediju studijas un fotografēšanu, lai sagatavotos augstskolai un apgūtu tieši to, ar ko plānoju saistīt nākotni.
Viens no darbiem, ko esmu pēdējā laikā uzrakstījusi, ir “Ledus pieskāriena” otrā daļa, kur galvenie varoņi pārvalda zemi un gaisu. Vēl esmu uzrakstījusi vēsturisku fantāziju ar laika ceļošanas elementiem “Pūķa kritiens”, kuram ir paredzētas vēl divas vai trīs daļas.
Sākot no aprīļa, deviņu mēnešu laikā uztaisīju savu trešo neatkarīgo filmu “Sapņu ķērāji”, kura ir pirmā pilnmetrāžas filma (1h un 20 min gara). Par to diezgan daudz ir rakstīts te – http://ilzeliliana.blogspot.co.uk/2014/12/filma-sapnu-keraji.html ”

Ilze savām aktivitātēm aicina sekot youtube kanālā:
https://www.youtube.com/channel/UC717g3amJQUeh4LD4dj-9lQ/feed
un izdotās grāmatas meklēt grāmatnīcās un bibliotēkās!

Tiekamies piedzīvojumā!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *