Mēs bijām Gaismas pilī!

RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkas Bērnu žūrijas dalībnieki, čakli lasītāji un ne mazāk čaklās bibliotekāres Gaismas gadu iesāka ar Gaismas pils apmeklējumu. Latvijas Nacionālajā bibliotēkā izstaigājām gandrīz visus stāvus, redzējām Tautas grāmatu plauktu, lasāmkoku, Dainu skapi, apskatījām Imanta Lancmaņa gleznu izstādi un Eiropas Savienības valstu karogus. Protams, varējām aplūkot Bērnu nodaļas grāmatas un uzdot jautājumus laipnajām un atsaucīgajām bibliotekārēm – kā parasti, jautājumu mums netrūka. Ierakstījām arī savus vēlējumus latviešu valodai īpašajā „Valodas kamoliņā”. Mums patika viss!

Jā, un vēl, tur bija sena veļas mašīna, milzīgs globuss, katrā stāvā pa krāniņam kur padzerties, un paskatoties pa logu – Rīga kā uz delnas!