Priecīgs “Bērnu žūrijas” pasākums!

Gads filiālbibliotēkā “Zemgale” arvien iesākas ar lielu, priecīgu pasākumu. Tas ir pasākums, kurš veltīts mūsu aktīvākajiem lasītājiem – Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstrādātās lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu un jauniešu žūrija 2014” dalībniekiem.

Šogad  pulcējāmies 21. februārī. Un labi, ka mūsu filiālbibliotēkas lasītavas zāle ir plaša, lai vietas pietiktu visiem! Gan bērni, gan viņu māmiņas un tēti, omes un opīši varēja iepazīties gan ar jautro grāmatu Tārpiņu, gan Nopelniem bagāto cirka mākslinieci Dzintru Žildi! Bija iespēja skatīt slaidrādi par interesantākajiem piedzīvojumiem filiālbibliotēkā „Zemgale”, izsekot Tārpiņa jautrajiem piedzīvojumu stāstiņiem un piedalīties pārsteidzošajās cirka mākslinieces atrakcijās!

Pateicamies Jums, mūsu mīļie lasītāji! Tiekamies 28. februārī Ķīpsalas hallē,  lielajā Žūrijas noslēguma pasākumā.