Hei, eksperti! Lieli un mazi!

Jaunais lasīšanas maratons ir atkal klāt! Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatas daudzās skolās ir iekļautas arī obligātās literatūras sarakstā. Fakts ir diezgan tīkams: divi zaķi ar vienu šāvienu – i pašam būs prieks, i skolotājs laimīgs, jo šajā sarakstā ir mūsdienīgas un foršas grāmatas.
Mazliet nervus kutinoša ziņa ir tā, ka, sakarā ar lielo pieprasījumu, mūsu bibliotēkā grāmatas tiek strauji izķertas un, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, var prognozēt, ka tās gluži kā iepriekš pieminētos zaķus nāksies „medīt” visu vasaru un arī rudenī.
Došu padomu: ja vēlaties tikt pie šīm grāmatām ātrāk, nākot uz bibliotēku, informējiet bibliotekāru par savām lasīšanas vēlmēm un mēs ieliksim jūs rindā uz vajadzīgo literatūru. Tā pie grāmatām tiksiet daudz ātrāk!
Jūnijā uzsākam arī jaunās grāmatu kolekcijas un to autoru iepazīšanu.
Pirmā tikšanās reize „Trešdien! Trijos! Trīs!” 10. jūnijā plkst. 15.00
RCB Bērnu literatūras nodaļā.
Vadoties no Laika Veča rādītajiem un radītajiem laika apstākļiem vai nu dosimies uz kādu no tuvējiem parkiem jeb arī patusēsim bibliotēkā!

Tiekamies!

P.S. Paķer līdzi draugu, pulkā jaukāk!

Tava bibliotekāre.