Radošā stunda

Katram no mums ir savs vaļasprieks! Tāds materiāls, kā plastilīns – ir pazīstams visiem. Un kāds prieks darboties ar viņu!

Pirms Jāņiem (16.jūnijā) Ķengaraga filiālbibliotēkā radošo nodarbību “Plastilīna pasaka” vadīja studijas PerspektivART pasniedzēja Jūlija Perec. Tas bija īsts brīnums! Atnāca 28 bērni. Taisījām miniatūras glezniņas no plastilīna. Pasniedzēja parādīja dažādus paņēmienus, kā darboties ar plastilīnu. Bērni, radoši strādājot,  izveidoja katrs savu glezniņu. Arī vecāki, kuri bija atnākuši uz bibliotēku kopā ar bērniem, labprāt pievienojās radošajam procesam. Pašlaik filiālbibliotēkā var aplūkot radošās nodarbības laikā izveidoto darbu izstādi. Var arī mācīties pie pašas pasniedzējas – plastilīna animātores, ilustratores, gleznotājas Jūlijas Perec.(t. 22034506). Radošiem darbiem nav robežu! Nāc un iedvesmojies!