Mācīsimies latviešu valodu kopā ar Pepiju!

RCB Ķengaraga filiālbibliotēkā projekta “Dialogs. Bilingvāls” pagāja četras dažādas tikšanās : “Iepazīšanās bibliotēkā”, ”Labas uzvedības ABC”, “Mācīsimies kopā ar Pepiju” un “Grāmatu pasaulē”. Nodarbībās piedalījās 11 dažāda vecuma bērni (no 3. līdz 7. gadiem). Katru tikšanās reizi dalībniekus sagaidīja Pepija, Vardulēns, Vinnijs Pūks vai Pūcīte. Bērni savā starpā ļoti ātri sapazinās un sadraudzējās. Uz tikšanām viņi gāja ne tikai apgūt kaut ko jaunu, bet skrēja, lai pirms nodarbībām vēl paspēlētos un parunātos. Jaunie “skolēni” iepazinās ar bibliotēku, vairāk uzzināja par grāmatām, mēģināja runāt latviski par dažādām tēmām – uzvedību, grāmatām, krāsām, apģērbu, dzīvniekiem. Kopā iemācījāmies divas jaukas dziesmiņas, spēlējām spēles un veidojām ludziņu par zvēriņiem. Bērniem ļoti patika būt par aktieriem, jo katram bija sava rokas lelle. Nodarbību rezultātā katrs bērns izveidoja savu grāmatiņu.

Tikšanās bija veiksmīgas, jo bērni ar prieku nāca uz nodarbībām, centās runāt latviski, izpildīt darbiņus ko devām uz mājām. Vecāki saka mums paldies!

Bibliotekāri gada garumā turpinās tikšanās ar šiem bērniņiem arī citos pasākumos!

SVEICIENS NO PEPIJAS!