Karjeras nedēļa Sarkandaugavā

Ko bibliotekārs augu dienu dara? Lai to uzzinātu, karjeras nedēļas laikā uz RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēku atnāca gan piecgadnieki, gan pirmklasnieki, gan vidusskolēni.  Lieli un mazi uzzināja par bibliotekāra profesiju daudz interesantu lietu: kas jāzina un jādara bibliotekāram, kā bibliotekāri strādāja senāk un kā strādās nākotnē, kāda ir šīs profesijas radošā puse… Visi, kas vien vēlējās, varēja arī paši iejusties bibliotekāra lomā, pamēģinot izsniegt un pieņemt grāmatas, sakārtot tās plauktā, atlasīt literatūru un izveidot izstādi. Daudzi pastāstīja arī par saviem nākotnes plāniem. Bērnu un jauniešu vidū bija topošie aktieri, dejotāji, futbolisti, policisti, žurnālisti, skolotāji u.c., bet profesiju topa virsotnē viennozīmīgi ir veterinārārsti! Taču pēc pasākuma daži bērni savus plānus ir mainījuši un tagad vēlas būt bibliotekāri. Vai zini, kas būsi tu?