Kā vilks atrada savu pasaku

22.decembrī RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā notika nebijis gadījums – no grāmatas izbēga vilks. Neviens tajā grāmatā viņu nemīlēja un negribēja ar viņu draudzēties, tāpēc vilks devās citas, labākas pasakas meklējumos. Ar bērnu, bibliotekāru un gudra, daudz lasoša bibliotēkas kaķa palīdzību vilks paviesojās pasakās par trīs sivēntiņiem, septiņiem kazlēniem, rausīti, rūķiem, princesēm un pat pirātiem. Galu galā vilks saprata, ka vislabākā pasaulē ir Ziemassvētku pasaka, jo tajā ir viss: dažādi varoņi, dziesmas, rotaļas, aktieru priekšnesumi un pat īsti cirka mākslinieki! Un galvenais – visi dzīvo draudzīgi un priecīgi. Bet kāda tad Ziemassvētku pasaka bez Ziemassvētku vecīša? Viņš atnāca ar lielu maisu, kurā bija dāvanas gan gudram uzvedīgam kaķim un ne tik uzvedīgam vilkam, gan arī visiem čakliem lasītājiem un draudzīgiem bērniem!