Margaritas Stārastes lolojums

Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā “Pārdaugava” līdz šī gada beigām vēl ir apskatāma vairāku paaudžu iemīļotās bērnu rakstnieces un ilustratores Margaritas Stārastes darbu izstāde “Margaritas Stārastes lolojums” no Vēsmas Sūnas personīgās kolekcijas.

9.decembrī to aplūkot bija ieradušies arī Rīgas 41.vidusskolas 2.klases skolnieki. Pasākuma laikā vecākā bibliotekāre Iveta Lazdiņa pastāstīja par rakstnieces un grāmatu ilustratores M. Stārastes veikumu viņas garā mūža laikā. Ikviens varēja aplūkot bagāto grāmatu klāstu, dzirdēt „Pasaku ābeces” audio ierakstu un nobeigumā apskatīt M. Stārastes darbu izstādi no Vēsmas Sūnas privātkolekcijas. Bet tiem, kuri bibliotēkā bija pirmo reizi, izstaigājot daudzās telpas, bibliotēkas apmeklējums izvērtās par īstu piedzīvojumu.