Sveicieni no jaunās autores Ilzes Liliānas Milleres!

Sveicienus saviem esošajiem un topošajiem lasītājiem gan Rīgas Centrālajā bibliotēkā, gan citviet sūta rakstniece Ilze Liliāna Millere, kura patlaban pārsvarā dzīvo Apvienotajā Karalistē. Kas jauns un kā viņai klājas?
Ilze Liliāna raksta: “Šobrīd es mācos augstskolā mediju producēšanu, kas iekļauj audio veidošanu, scenāriju rakstīšanu, filmēšanu, mājaslapu veidošanu un teorijas priekšmetus. Es vadu divus radio šovus savā augstskolas radio stacijā, ko var klausīties internetā. Šos šovus es vadu ar draudzeni, un mēs katra esam atbildīga par vienu. Manā šovā es pati meklēju mūziku un tēmas un faktus, par ko runāt, un mans šovs ir par filmu mūziku. Šobrīd es arī strādāju kinoteātrī, kas ir vienīgā vieta, kur es vienmēr esmu gribējusi dabūt pusslodzes darbu un to es ļoti izbaudu.
Man joprojām ir arī mans YouTube kanāls, kurā turpinu veidot gan mazas īsfilmiņas pēc sevis vai citu uzrakstītā motīviem, kā arī mūzikas klipus un filmu recenzijas. Drīzumā atsākšu filmēt un būs jauni video.
https://www.youtube.com/channel/UC717g3amJQUeh4LD4dj-9lQ
Tikko izdevu savu pirmo grāmatu angļu valodā, ko var pasūtīt un iegādāties visur pasaulē. Tās nosaukums latviski ir “Pūķu kritiens” un tā ir pirmā daļa topošai sērijai “Leģenda par Ferleidenu”. Šī romāna tapšanā iesaistīju draugus un paziņas, kas palīdzēja ar rediģēšanu un dizaina veidošanu, jo viss bija jādara pašai, un rezultāts mums visiem ļoti patīk. Šobrīd rediģēju vēl vienu romānu, kuru arī iztulkoju no latviešu valodas angļu valodā, šobrīd top arī tā dizains. Vēl es patlaban rakstu otro daļu sērijai “Leģenda par Ferleidenu” – katrā brīvā brīdī starp augstskolas uzdevumiem, darbu un visu citu, ko daru.”
Ilzes Liliānas blogs:
http://ilzeliliana.blogspot.co.uk/

29. janvārī Ilze Liliāna pamatskolā “Rīdze” tiksies ar saviem lasītājiem!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *