Kā bruģēt ceļu uz Lasītprieka valstību?

Vai bērni ir satikuši tādas olas, kas negrib krāsoties? Kā bērni gatavojas Lieldienu svinēšanai? Kā viena ripojoša ola var iedvesmot grāmatas tapšanai? Kuras grāmatas bērni un pieaugušie ņemtu līdzi uz nejauko Bezgrāmatu valsti? Vai bērni vēlas kļūt par rakstniekiem?
Šos un citus jautājumus omulīgi pārrunājām pavasarīgajā marta rītā, jaunajās bērnudārza telpās tiekoties ar autori Lūciju Strautu, kura sarakstījusi īstenu Lieldienu gaidāmo grāmatu: „Ola, kura negribēja krāsoties”.
No bērnu mutēm izskanēja arī bibliotekāru un autoru ausīm tik tīkamie vārdi un izsaucieni: „Es lasu grāmatas”, „Es nākšu uz bibliotēku!”, „Man patīk lasīt!”
Lūcija pastāstīja, ka stāsts par Olu patiesībā ir stāsts par mums pašiem, par to kā izvēlēties savu ceļu dzīvē un darīt to, ko patiešām vēlamies darīt. Tikšanās ar autoriem pavisam noteikti ir veids kā bruģēt ceļu uz Lasītprieka valstību, kur mums visiem jāsatiekas!

Lūcijas grāmata gaida savus lasītājus visās mūsu filiālbibliotēkās: