Misija ir izpildīta!

18.martā RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā pulcējās bērni, kuri bija gatavi piedalīties citplanētiešu nolaupīto balvu glābšanas misijā. Vispirms tika pārbaudīta viņu atjautība, izturība, uzmanība un veiklība, kā arī notika īsa apmācība konspirācijā. Pēc tam izveidojām divas spiegu un detektīvu komandas un ievēlējām galvenos superaģentus. Nozieguma vietā atrastais teksts ātri vien tika atšifrēts un katra komanda devās citplanētiešu pēdu meklējumos. Tās bija atstātas visur: bibliotēkas grāmatās un diskos, rotaļlietās un gaisa balonos, aiz stendiem un zem palmām. Misijas laikā nācās pat atšifrēt tālruņa numuru ar ķīmijas eksperimenta palīdzību! Meklējumu rezultātā tika atrastas atslēgas, bet bija jāatrod arī durvis, no kurām tās ir. Tā kā aģenti bija labi sagatavoti un prata orientēties bibliotēkā, viņiem viss izdevās lieliski un balvas tika izglābtas.

Misija izpildīta! Nekā neiespējama!