RCB viesosies rakstniece Laura Dreiže

Šā gada 8. un 9. aprīlī Rīgas Centrālās bibliotēkas 2. stāvā notiks Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrības (LFFB) rīkotais pasākums „Svešās ainavas”, kura auditorija ir visi fantāzijas un fantastikas žanra interesenti. Tā ietvaros, 9. aprīlī, plkst. 13.00 ar saviem lasītājiem tiksies arī rakstniece Laura Dreiže.
Taujāta par jaunumiem, viņa stāsta: „Kopš pagājušā gada rudens, kad iznāca mana jaunā triloģija „Danse Macabre”, mana dzīve ir iegriezusies kā raibs karuselis. Bieži dodos ciemos pie lasītājiem Latvijas skolās un bibliotēkās, stāstu par savām grāmatām un rakstnieka dzīves aizkulisēm. Esmu sagatavojusi triloģijas pirmās daļas („Deja ar nāvi”) tulkojumu angļu valodā; tagad tikai jātur īkšķi, lai ārpus Latvijas robežām grāmatai klātos tikpat labi kā šeit. Tulkošana joprojām ir mans pamatdarbs – pašlaik latviskoju turpinājumu nupat iznākušā Džeikoba Greja romānam „Zvērači. Kraukļu vārdotājs”, un pēc tam mūsu lasītājus gaida vēl daži patīkami pārsteigumi.
Un, protams, es rakstu. Pēc divarpus gadu darba „Tā runāja Zosu māte” beidzot ir iegājusi finiša taisnē, un esmu apņēmusies līdz vasarai uzrakstīt pēdējo teikumu un pielikt pēdējo punktu. Rosās arī jaunas idejas (un vecas idejas jaunās vēsmās), un, lai gan vēl nezinu, ko rakstīšu tālāk, par vienu esmu droša – BŪS.”
Šī mēneša jaunumu dienā pie RCB lasītājiem devās arī Lauras triloģijas trešā grāmata „Debesu lauskas”. Tā rodama mūsu filiālbibliotēkās.
Ielūkojies:
http://katalogs.rcb.lv/Alise/lv/book.aspx/bibliographic?id=26590

Sīkāka informācija par pasākumu: www.lffb.lv
https://www.facebook.com/LatFantBiedriba

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *