Tikšanās ar rakstnieci Eviju Gulbi

Š.g. 18.martā RCB Ķengaraga filiālbibliotēkā viesojās bērnu rakstniece Evija Gulbe.

Evija Gulbe jau no bērnības vēlējās rakstīt bērniem. Un tā dzīvē arī sanāca, vēlme rakstīt bērniem piepildījās. Šobrīd ir izdotas piecas viņas grāmatas.

Rakstniece pastāstīja bērniem, kā radās ideja uzrakstīt grāmatu “Koko un Riko” par draiskulīgo žurkulēnu piedzīvojumiem. Tagad jau ir iznācis šīs grāmatas turpinājums. Evija lasīja savus dzejoļus no grāmatas “Dzejolēni”, arī  bērni ar žestiem un mīmiku piedalījās dzejas  lasījumos. Kopā tika veidotas puzles un papīra žurkulēni. Katrs pasākuma dalībnieks no autores dabūja grāmatzīmi ar īstās žurkas ķepiņas zīmodziņu. Ar tādu rakstnieci bērni grib tikties vēl! Paldies Evijai Gulbei par brīnišķīgo tikšanos ar bērniem!

Interesanto grāmatu meklē bibliotēkās – lasi šeit.