Ģimenes dienas „Strazdā”

Atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, filiālbibliotēka “Strazds” centās iepriecināt lasītājus, organizējot interesantas tikšanās un pasākumus.

14. maijā pie mums notika izstādes „Maigs pieskāriens” atklāšana, kurā piedalījās sieviešu iniciatīvas klubiņa „Iedvesma” dalībnieces – mammas un vecmammas, kas regulāri priecē mūs ar saviem radošajiem darbiem. Pasākuma laikā viņas dalījās savas mākslas noslēpumos ar mūsu lasītājiem un viņu ģimenēm. Gan mazie, gan lielie ar interesi apskatīja izšūtās gleznas, jo šādus darbus mūsdienās sastapt nav tik viegli!

18. maijā mēs pieaicinājām ciemos bērnu rakstnieku Vladimiru Novikovu. Mūsu tikšanās notika bērnudārzā „Pētnieku darbnīca”, kurā piedalījās kā bērni, tā arī daži vecāki. Visiem atnākušajiem bija iespēja piedalīties grāmatas „Stūrmaņa stāsti” atklāšanā. Rakstnieks pastāstīja, kā viņš rakstīja šo grāmatu, kas viņu iedvesmoja, izlasīja dažus grāmatas fragmentus. Protams, sekoja arī interesanti stāsti par jūras dzīvi, jo Vladimirs Novikovs pats ir bijušais jūrnieks. Tikšanās beigās organizējām radošo darbnīcu, kurā bērni ar entuziasmu zīmēja kopā ar rakstnieku. Visi atvadījās ļoti gandarīti par šo pasākumu un apsolīja tikties vēl, lai iepazītos ar topošajām rakstnieka grāmatām.

31. maijā, plkst. 11:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā notiks Vladimira Novikova jaunās grāmatas „Stūrmaņa stāsti” lielā atklāšana. Visi interesenti laipni aicināti!