Uz bibliotēku pēc vērtībām!

18. maijā sadarbībā ar Labdarības biedrību „Laimes loks’’, RCB Bērnu literatūras nodaļā viesojās audzēkņi no Rīgas Austrumu vidusskolas un Rīgas dienas centra „Dunduriņš’’ interesenti . Tikšanās tēma bija kultūras dārgumi. Tronī tradicionāli tika celta grāmata , tika stāstīts par bibliotēkas vēsturi, jo šogad Rīgas Centrālajai bibliotēkai aprit 110 gadi. Protams, runājām par Latvijas kultūras kanonu -izcilāko un ievērojamāko Latvijas mākslas darbu un kultūras vērtību apkopojumu.Pateicoties bibliotēkas bagātajam grāmatu klāstam, ekskursantiem bija lieliska iespēja paplašināt savas zināšanas. Bērniem patika orientēšanās spēle un Rīgas torņu smaiļu aplūkošana no bibliotēkas 7.stāva. Tagad visi zinās, ka Vecrīgas panorāma un siluets ir viens no 99 Latvijas kultūras kanoniem!

„Priekšā liela pilsēta man stāv,

Apkārt zaļu dārzu zaļā vīte’’. / Imants Ziedonis/