Apgāda Zvaigzne ABC lasīšanas stafete!

Tev ir 7–16 gadi? Tev patīk lasīt grāmatas? Tu esi aktīvs sociālajos tīklos? Mums Tev ir lieliska ziņa! Piedalies Apgāda Zvaigzne ABC grāmatu lasīšanas stafetē un laimē kruīza ceļojumu Rīga-Stokholma-Rīga, planšetdatoru, balvu no Stabilo vai žūrijas specbalvu no Apgāda Zvaigzne ABC.
Kas tev jādara, lai iegūtu balvu?
Lasi Apgāda Zvaigzne ABC grāmatas no piedāvātā grāmatu saraksta atbilstoši savām interesēm (saraksts tiks papildināts ar jaunākajām grāmatām).
Dalies ar viedokli par katru izlasīto grāmatu: kas tev patika, kāpēc patika un vai tu to ieteiktu draugiem. Ja grāmata nepatika vai garlaikoja, tad raksti, kas tieši nepatika. Raksti aprakstu blogā, veido video un foto kolāžas, dalies ar informāciju sociālajos tīklos un neaizmirsti informēt arī mūs!
Blogs – ieliec aprakstu par grāmatu blogā un saiti uz ierakstu atsūti uz e-pastu konkurss@zvaigzne.lv, klāt pievienojot kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, vecums un pilsēta.
Draugiem.lv – garāku aprakstu var likt sadaļā D-grāmatas (lapas apakšā ieliec ķeksīti, lai raksts būtu redzams visiem) un saiti uz aprakstu atsūti uz e-pastu konkurss@zvaigzne.lv , klāt pievienojot kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, vecums un pilsēta, un/vai ievieto īsu ziņu sadaļā Runā, pieliekot atzīmi @ApgādsZvaigzneABC
Twitter.com un facebook.com (ja tev ir 13-16 gadi) – raksti savu viedokli par grāmatu un pieliec atzīmi @zvaigzneabc.
Youtube.com – izveido filmiņu par grāmatu un saiti uz video atsūti uz e-pastu konkurss@zvaigzne.lv , klāt pievienojot kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, vecums un pilsēta.
Instagram.com – ieliec grāmatas foto un aprakstu par grāmatu, pievienojot atzīmi @zvaigzne_abc
Ja tev nav sava bloga un neesi nevienā no sociālajiem tīkliem, tad atsūti mums rakstu uz e-pastu konkurss@zvaigzne.lv , klāt pievienojot kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, vecums un pilsēta.
Zvaigzne ABC mājas lapā sadaļā Jaunumi/Lasīšanas stafete jaunajiem grāmatu lasītājiem 2016 tiks apkopoti visi iesūtītie viedokļi par grāmatām. Ja komentārs par grāmatu piecu darba dienu laikā netiek pārpublicēts zvaigzne.lv, lūdzu, uzraksti e-pastu: konkurss@zvaigzne.lv
Iesūtītos aprakstus par grāmatām publicēs arī Zvaigzne ABC sociālajos tīklos.
Konkurss norisinās no 10. maija līdz 31. jūlijam.
SKATIES konkursa rezultātus 15. augustā Zvaigzne ABC mājas lapā zvaigzne.lv.
Darbi tiks vērtēti 3 vecuma grupās:
7–9 gadi;
10–13 gadi;
14–16 gadi.
Balvas:
Katras grupas uzvarētājs saņems kruīza ceļojumu maršrutā Rīga-Stokholma-Rīga no Tallink
Dāvanu karte kruīzam Rīga-Stokholma-Rīga 1-4 personām vienā A klases kajītē.
Ceļojuma nodeva jāsamaksā atsevišķi.
Jāizmanto ceļojumam laikā no 20.08.-30.11.2016.
Vietu skaits ierobežots.
Dāvanu karti nemaina pret naudu. Tās izmantošanas termiņu nevar pagarināt.
Tallink šogad svin jau 10 gadus Latvijā un katras grupas uzvarētājam dāvina ceļojumu kruīzā Rīga-Stokholma-Rīga 1-4 personām A klases kajītē.
2. vietas ieguvējs balvā saņems planšetdatoru ar Apgāda Zvaigzne ABC interaktīviem materiāliem un e-grāmatām
3. vietas ieguvējs saņems balvu no Stabilo: skolas soma un maciņš ar „Stabilo” rakstāmlietām. Gan soma, gan tās saturs papildinās un iezīmēs Tavu stilu!
„Stabilo” rakstāmlietas – tās ir kvalitatīvas, košas un unikālas!
Spāņu ražotāja „ Busquets” somas izcels tavu individualitāti ar modernu dizainu un praktisku pielietojumu – tās var mazgāt veļas mašīnā, jo somas ir ļoti izturīgas un kalpos ilgi.
Specbalva – žūrijas specbalva par aktivitāti un oriģinalitāti no Apgāda Zvaigzne ABC
Vērtējot tiks ņemts vērā rakstu daudzums un aktivitāte sociālajos tīklos, kā arī tas, cik interesanti un radoši būs paustas domas par grāmatām.
Grāmatu saraksts:
http://www.zvaigzne.lv/lv/jaunumi/lasisanas_stafete_jaunajiem_gramatu_lasitajiem_2016/253977-izsludinam_lasisanas_stafeti_jaunajiem_gramatu_lasitajiem.html
Grāmatas droši meklē un atrodi arī RCB elektroniskajā katalogā:
http://katalogs.rcb.lv/Alise/lv/home.aspx
un mūsu bibliotēkās!
Iespējams, vari nošaut vairākus zaķus ar vienu šāvienu: vienlaikus gan piedalīties šajā konkursā, gan izlasīt kādu Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu un pat obligāto literatūru!
Lai Tev izdodas!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *