Droša vasara!

14.jūnijā RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā notika pasākums Bērnu un jauniešu centra „Laimīte” vasaras nometnes bērniem. Bibliotēkā bērni iepazinās ar jaunākajām un interesantākajām grāmatām, kā arī aizpildīja viktorīnas lapas un piedalījās aptaujā. Parunājām arī par drošību vasarā un izveidojām simboliskas liesmiņas ar cipariem 112, lai tie vienmēr būtu prātā. Vai arī tu zini, ka tas ir svarīgākais tālruņa numurs, pa kuru piezvanīt, ja notiek kāds nelaimes gadījums un ir nepieciešama ārkārtas palīdzība? Pēc tam visi kopā devāmies ciemos pie mūsu draugiem – uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta 7.daļu. Ugunsdzēsēji ļoti interesanti pastāstīja par savu darbu, parādīja tehniku, aprīkojumu, ekipējumu un pat nodemonstrēja, cik ātri (22 sekundēs!) viņi prot ietērpties savā aizsargtērpā! Daudz ko arī mēs paši varējām paturēt rokās, izmēģināt darbībā, pielaikot. Mēs pat uzkāpām uz ugunsdzēsēju mašīnas jumta un padarbojāmies ar īsto ugunsdzēsības šļūteni! Mēs – par drošu vasaru!