Joka pēc, bet par nopietno

Reiz, ne tik senos laikos mums topā bija Indras Sproģes grāmatiņa „Joka pēc alfabēts”. Tā gan nebija parasta grāmata, tai līdz bij’ arī disks ar dziesmu, animācijas filmu un pat karaoke. Tas viss kopā mudināja un palīdzēja mazajiem apgūt latviešu valodas alfabētu.

Jūnijā Indras Sproģes īsfilma “Awesome Beetle’s Colors”, kas ir dziesmas “Joka pēc alfabēts” angļu versija, ar lieliskiem panākumiem piedalījusies pasaules svarīgākajā animācijas festivālā Anesī, Francijā. Šogad tajā pulcējās vairāk nekā 8239 kino profesionāļu no 77 pasaules valstīm, un Latvija ir viena no tikai 13 valstīm, kuru filmas šogad izpelnījās oficiālu atzinību – žūrijas balvu.
Franču režisors Sedriks Babušs teicis, ka viņam uzreiz esot bijis skaidrs, kam dot balvu izglītojošo filmu sadaļā. “Awesome Beetle’s Colors” viņu pārliecināja uzreiz – ar mūziku un spēju tik vienkārši realizēt mērķi – izveidot saikni starp visiem alfabēta burtiem.”
Noskaties!

Indras Sproģes grāmata pieejama mūsu filiālbibliotēkās un akurāt šajā laikā var būt ļoti noderīga, lai visus burtus labāk iepazītu un kopā raiti savirknētu.
http://katalogs.rcb.lv/Alise/lv/book.aspx/bibliographic?id=144343
Varbūt kādam pat izdosies pārspēt Filipa alfabēta ātrskaitīšanas rekordu. (Tas ir sešas sekundes!)

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *