Kopā ar Pinokio pasaku pasaulē

Biedrība “Grāmatas bērniem”, sadarbībā ar Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu, izsludina konkursu, kas veltīts Karlo Lorencini (Karlo Kolodi) 190 gadu jubilejai. Viņš ir lasītāju iemīļotās grāmatas “Pinokio piedzīvojumi. Koka lelles stāsts” autors un šis darbs tulkots vairāk nekā 90 valodās!
Konkursa devīze un tēma ir “Kopā ar Pinokio pasaku pasaulē”.
Draugi! Zīmējiet, veidojiet, grieziet, līmējiet! Konkursa žūrija ar prieku izvērtēs dažādās tehnikās veidotus radošos darbus. Tie var būt gan gleznoti, gan zīmēti, veidoti aplikāciju tehnikā un vēl, un vēl! Ļaujiet vaļu savai fantāzijai!
Konkursa dalībnieku vecums: no 3-18 gadiem.
Jūsu darbus gaidīsim līdz 10. septembrim. Nesiet tos uz Rīgas Centrālo bibliotēku (Brīvības ielā 49/53, 7. stāvā), darba dienās un sestdienās no 11-17 vai sūtiet pa pastu:
Pinokio konkursam
Rīgas Centrālā bibliotēka, Bērnu literatūras nodaļa, Brīvības ielā 49/53, LV 1010
Darbam pievienojiet sekojošu informāciju: autora vārds un uzvārds, vecums, pasta un elektroniskā adrese, telefona numurs, skola, klase.
Darbi netiek ne recenzēti, ne izsniegti atpakaļ.
Uzvarētājus gaida balvas!
Kontakttelefons: 26706048