Līgojam kopā!

17.jūnijā RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkas lasītāji – bērni, pusaudži, vecāki, kā arī bibliotekāri, devās ceļā, lai ielīgotu Jāņus kopā ar RCB Daugavas filiālbibliotēkas lasītājiem un darbiniekiem. Stundu ilgs ceļš no viena Rīgas gala līdz otram, 29 pieturas, šķērsojot divus tiltus – un, beidzot, mēs bijām klāt! Pieturā mūs sagaidīja Daugavas filiālbibliotēkas vadītāja Anna – ar smaidiem, ozollapām un līgotnēm. Bibliotēkā mēs ātri vien iepazināmies ar vietējiem lasītājiem, piedaloties kopīgās spēlēs un stafetēs. Tad visi iesaistījāmies daudzfunkcionālo rokdarbu darbnīcā – veidojām jaukas lietas. Ar tām mēs arī spēlējāmies – sviedām, ķērām, metām mērķī, laidām gaisā! Draugu lokā stundas aizritēja nemanāmi! Paldies RCB Daugavas filiālbibliotēkas kolektīvam par silto uzņemšanu! Saulaini sveicieni Annai un Agitai! Uz tikšanos pie mums, Sarkandaugavā!