Lai valda jautrība!

Ko darīt, ja vasarā pēkšņi paliek garlaicīgi? Iet uz bibliotēku un paņemt kādu grāmatu! Vai arī apmeklēt bibliotēkas pasākumu, lai piedalītos radošās darbnīcās un spēlēs, kuru idejas nošpikotas no bibliotēkas grāmatām! RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkas lasītāji ļoti jauki pavadīja laiku, veidojot spēļlietas, krāsojot vitrāžas, zīmējot uz asfalta, pūšot ziepju burbuļus, aplīmējot gaisa balonus, piedaloties sacensībās un spēlējot neparastu klasīšu spēli ar pārsteigumiem!

Palaidi šo pasākumu garām? Nepārdzīvo! Atnāc uz bibliotēku un paņem kādu no grāmatām, kuras izmantojām – piemēram, „Vienkārši izgatavojamu spēļu pasaulē”. Tajā ir aprakstītas vairāk nekā piecdesmit jauku spēļu, bet visu, kas tām vajadzīgs, tu varēsi viegli izgatavot pats no visparastākajām lietām – papīra, pudeļu korķīšiem, kokteiļa salmiņiem… Lasi, veido, spēlē kopā ar vecākiem vai draugiem un – lai valda jautrība!