„Tā nav dzīve, tas ir kino!”

Kas var būt labāks par interesantu filmu? Tikai cita interesanta filma! Vai grāmata, pēc kuras filma ir uzņemta! RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā ir sākušās kino dienas: izstādes, aptaujas, pasākumi un ekskursijas – viss veltīts kino, kā arī grāmatām pēc kurām ir uzņemtas filmas. Kas labāk – skatīties vai lasīt? Vislabāk – gan skatīties, gan lasīt!

22. jūlijā pasākumā ne tikai runājām par kino, bet arī paši veidojām savu mēmo kino, kā arī izspēlējām vairākas spēles ar, par un ap filmu un multfilmu varoņiem. Drīzumā bibliotēkas aktīvākie lasītāji un konkursu uzvarētāji apmeklēs Kino muzeju, un protams, kinoteātri, kur skatīsies „Ledus laikmeta” jaunāko daļu. Starp citu, bibliotēkā ir pieejama arī jaunākā grāmata „Ledus laikmets. Lielā sadursme”. Lasīt vai skatīties? Gan lasīt, gan skatīties!