Labais darbiņš

Jau atkal RCB filiālbibliotēkā “Zemgale” noris aktīva rosība un skan jautras čalas. Kopā ar saules stariem, kuri parādījušies no mākoņu maliņas, bibliotēku piepilda kupls lasītāju pulks – nāk bērni un jaunieši, mammas un omītes, draugi un kaimiņi. Visiem rokās ir smaržojoši krāsainu ziedu pušķi. Kāds notikums viņus pulcē?

Izrādās, bibliotēkas čaklie bērni un jaunieši piedalījās Apgāda Zvaigzne ABC  Lasīšanas Stafetē, kura norisinājās no 10.maija līdz 31.jūlijam. Izdevniecība piedāvāja lasīt plašu grāmatu klāstu, bet galvenais uzdevums bija dalīties ar savām pārdomām par izlasītajām grāmatām sociālajos tīklos.

Mūsējiem tas izdevās lieliski, tāpēc tikām ielūgti arī uz Lielo noslēguma pasākumu izdevniecībā  Zvaigzne ABC. Apgāda kolektīvs bija sarūpējis interesantu ekskursiju, kurā uzzinājām daudz interesanta par grāmatu tapšanas procesiem.

Bet vislielāko prieku sagādāja iespēja tikties un arī nofotografēties ar saviem iemīļotākajiem grāmatu autoriem – Lauru Dreiži, Arno Jundzi un daudziem citiem.

Protams – neizpalika arī lielā svētku torte!

Un šodien Lielais noslēguma pasākums bibliotēkā. Arī bibliotekāres grib pateikt lielu paldies Lasīšanas Stafetes dalībniekiem par labi padarītu darbiņu. Dāvanas, ziedi  un saldumi ir godam pelnīti!

Bērniem un jauniešiem lielu pārsteigumu sagādāja bibliotēkas Lasītāju klubiņš – balvas pasniedza klubiņa dalībnieces. Tas bija īpaši aizkustinošs mirklis!

Paldies klubiņa ilggadējai vadītājai Brigitai Kuļikovskai.

Vasaras sezona tuvojas noslēgumam. Tā bija bagāta spilgtiem un interesantiem notikumiem un pasākumiem. Priekšā ir krāsainais rudens un bibliotēkā sāksies krāsainā rudens sezona. Tātad atkal jauni, spilgti, interesanti pasākumi.

Tiekamies!

pulks