Tiekamies bērnu svētkos Vērmanes dārzā!

3.septembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 17 .00 Vērmanes dārzā notiks kārtējie bērnu svētki, kuros katrs varēs uzzināt par ļoti daudzveidīgām brīvā laika pavadīšanas iespējām Rīgā un arī Rīgas Centrālajā bibliotēkā, tās 26 filiālbibliotēkās visā pilsētā.

Rīgas Centrālās bibliotēkas teltī varēsi piedalīties jautrajās ātrlasīšanas, mēles mežģu un burbuļu pūšanas  sacensībās, risināt uzdevumus prāta spēlēs, izmēģināt, kur ērtāk – “Lasāmkrēslā” vai “Klausāmkrēslā”, veidot zīmējumu kolāžu, dekorēt maisiņu bibliotēkas grāmatām un piedalīties citās interesantās aktivitātēs. Protams, skatāmas būs arī jaunākās, skaistākās, interesantākās grāmatas.

RCB teltī dalībniekus gaidīs bibliotekāru komanda no RCB Bērnu literatūras nodaļas un filiālbibliotēkām – Torņakalna, “Rēzna”, “Vidzeme”, “Zemgale”.