Klāt 1. septembris

Sveiciens 1. septembrī! Šķiet, ka šodien visa Rīga ieskauta gladiolu, asteru un pacilāta noskaņojuma jūrā, bet vēl vakar taču bija vasara! Un vasara “Pārdaugavā” paskrējusi nemanot, jo bibliotēkā notika daudz un dažādu aktivitāšu.

IMG_20160901_120310Kur citiem asteres un gladiolas, mums Pārdaugavas Puķuzirnis 🙂

Kā pasākumus, kas īpaši patika mūsu apmeklētājiem vasarā, varam izcelt komiksu un grāmatzīmju veidošanu, papīra laiviņu locīšanu, lupatiņu cilvēciņu veidošanu. Lietotājiem ļoti patika izstādes par dinozauriem un Hariju Poteru, bet īpašu ievērību guva iespēja citiem ieteikt savu mīļāko grāmatu.

Ko mēs piedāvājam “Pārdaugavas” lasītājiem septembrī?

Ņemot vērā, ka septembris ir dzejas mēnesis, mazāko bērnu nodaļā apskatāma dzejas izstāde.  Lai parādītu, cik Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija var būt interesanta, apskatāmas iepriekšējo gadu Bērnu žūrijas grāmatas.

IMG_20160901_104445

Izstādes veltītas arī Miķeļdienai un Eiropas valodu dienai:

IMG_20160901_104402

Šomēnes bibliotēkā paredzēti trīs pasākumi: sapņu ķērāju veidošana 6. septembrī, dzejas rakstīšana un lasīšana 13. septembrī un spēle par vecvārdiem 26. septembrī.

Paralēli pasākumiem visu mēnesi ir iespējams piedalīties arī balsošanā par diviem pretējiem gadalaikiem – vasaru un ziemu. Ko izvēlies TU? Kā uzmundrinājumu sev un citiem iespējams pie mūsu balsošanas sienas pievienot lapiņu, kurā minēts, kas tev patīk skolā.

Uz tikšanos rudenī! Gaidīsim Tevi filiālbibliotēkā “Pārdaugava” (Dzirciema iela 26, tel.: 67037423)!