Pinokio un Buratino Sarkandaugavā

Vai esi lasījis grāmatu par Pinokio piedzīvojumiem? Vai varbūt par viņa „jaunāko brāli” Buratino? RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā ir apskatāma abiem grāmatu varoņiem veltīta izstāde. Tajā var redzēt ne tikai grāmatas, bet arī lelles, kuras ir atbraukušas uz bibliotēku no Itālijas, Krievijas un citām valstīm. Pirmie šo izstādi ar lielu interesi aplūkoja Puškina liceja 2.klases skolēni. Bibliotēkā bērni uzzināja daudz interesantu faktu par abu grāmatu varoņu tapšanas vēsturi, kā arī parādīja savas zināšanas, piedaloties viktorīnā un minot krustvārdu mīklas. Nobeigumā katrs varēja izveidot sev īpašu grāmatzīmi „Zelta atslēdziņu.”

Starp citu, „Pinokio piedzīvojumu” autoram Karlo Kollodi novembrī būs apaļa jubileja – 190 gadi, tāpēc bibliotēkā noteikti būs vēl pasākumi par „runājošo pagali ar raksturu.” Jautā bibliotekārēm, nāc un piedalies!