Tikšanās ar rakstnieci Ievu Samausku

samauska_ieva21.septembrī RCB fililbibliotēkā “Rēzna” viesojās bērnu dzejniece un rakstniece Ieva Samauska. Dzejniece iepazīstināja skolēnus ar sevi un ar savām grāmatām, kuras bija izvietotas izstādē. Pastāstīja, ka dažas grāmatas ir dabūjušas balvas. Dzejnieces pūrā ir divdesmit grāmatas un drīzumā būs jaunas. Dzejniecei tika uzdoti vairāki jautājumi. Tie bija par pirmajiem dzejoļiem, kurus sarakstījusi un vai tos vēl atceras? Kad dzejniece raksta – no rīta vai pēcpusdienā? Dzejniece stāstīja, ka dzejolis pie viņas vienkārši “atnāk.” Pēc tam Ieva Samauska lasīja savus dzejoļus, kas jauki noformēti uz kartiņām. Skolēni, kuri pirmie atminēja dzejoļu mīklu, dabūja kartītes kā dāvanu. Visjautrākā aktivitāte bija dzejnieces lasījums no grāmatiņas “Pilsēta no A līdz Z”, kurai arī ir balva. Skolēniem bija uzmanīgi jāklausās un jāuzmin, kāda iela tiek pieminēta. Visiem bija grūti atminēt Spaļu ielu un Tramplīna ielu. Vai jūs zināt, kur Rīgā atrodas šīs un citas ielas? Aizstaigājiet uz tuvāko Rīgas filiālbibliotēku un izlasiet grāmatu!

Foto no interneta resursiem.