ABC vitamīni un Čaks

Oktobra pēdējā sestdiena RCB Bērnu literatūras nodaļā izdevās raita un garšīga.Uz nodarbību „ABC vitamīni’’ ieradās bilingvālā klubiņa „Kopā’’ bērni.

Kopā mācījāmies dārzeņu un augu nosaukumus latviešu valodā, likām „Sakņu puzzles’’, aplūkojām „Garšīgās pasakas” grāmatās. Orientējāmies bibliotēkā, jo uzdevums bija- atrast banānu koku, milža kartupeļu lauku u.c. „Vitamīnu kafejnīcā’’ ar aizsietām acīm garšojām un minējām : apelsīns, banāns, bumbieris, plūmes, „pomidors’’! Netika aizmirsts arī oktobra jubilārs- Aleksandrs Čaks. Dzejniekam par godu krāsojām lapas „Čaks ēd’’ ( no Vilipsōna grāmatas „Reiz dzīvoja Čaks’’).Katram bērnam tika sagatavota „Spēka karote’’ kuru piepildījām ar vitamīniem (arī spilgti violetā krāsā!). Atvadoties, novēlējām viens otram šajā reizē iemācīto – „Esi vesels!

„ Esiet veseli!’’. Un uz drīzu tikšanos bibliotēkā!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

One comment on “ABC vitamīni un Čaks