Dzejas diena ar Maiju Laukmani

26.septembrī  RCB Imantas filiālbibliotēkā Dzejas dienā viesojās  dzejniece un rakstniece Maija Laukmane. Pasākumā ar skaistām melodijām iepriecināja Pāvula Jurjāna mūzikas skolas kokles klases audzēknes.

Uz tikšanos bija ieradusies arī Rīgas Imantas vidusskolas 5.b klase. Daži skolēni bija sagatavojuši priekšnesumu – lasīja gan M. Laukmanes, gan paši savus dzejoļus. Paldies skolotājai S.Ludženiecei par skolēnu atsauksmju apkopošanu.

„Megijai dzejniece šķita jauka, viņu iepriecināja arī kokles spēle. Mūzikas skaņas patika arī Domenikam un Kristīnei. Viņai tās šķita brīnumainas. Meitenei gandarījumu sagādāja iespēja pašai uzstāties un klausīties Maijas Laukmanes dzeju.

Edgars priecājās par iespēju atbildēt uz Maijas Laukmanes dažādajiem jautājumiem.

Lauma nedaudz baidījās mirklī, kad pašai bija jālasa dzejolis, bet viņai tikšanās ar rakstnieci patika, jo bija interesanti.

Viktorijai visvairāk patika  rakstnieces stāstījums par bērnību, kā arī Maijas Laukmanes dzejoļi.

Donatanam un Markusam prieku sagādāja iespēja satikties ar īstu rakstnieci. Markuss atzīst, ka bibliotēkā bija interesanti.”

Laukmane1 laukmane3