Kā nobiedēt mošķi?

28.oktobrī RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā notika ikgadējs spoku, vampīru, raganu un citu mošķu saiets. Tā laikā viņi veidoja nakts melnas zirnekļpārslas mītņu izdaiļošanai, sacerēja šausmu stāstus, demonstrēja baismīgus burvju trikus, piedalījās bīstamos raganiskos eksperimentos, vārdu sakot, miermīlīgi un klusi izklaidējās. Pēkšņi zālē izslēdzās gaisma, atskanēja asins stindzinošas skaņas un kaut kāds pārdabisks spēks aizslēdza durvis no ārpuses. Tik nepatīkams pārsteigums sākumā nobiedēja pat pieredzējušākos vampīrus, taču mošķi ātri savaldījās un nolēma rīkoties. Kopējiem spēkiem tika atrasta vēstule, no kuras visi uzzināja, kā tikt pie atslēgas. Bija jāpiedalās vairākos pārbaudījumos, mēģinot sameklēt kārtējo norādi, piemēram,  vienatnē ieiet mazā tumšā kambarītī, iebāzt roku nikna zvēra rīklē, absolūtā tumsā taustīt kaut ko ļoti ļoti nepatīkamu (ko tik nevar iztēloties, ja neredzot jāpieskaras, piemēram, brūkleņu ievārījumam vai vārītiem aukstiem spageti!)… Atslēga, protams, tika atrasta, jo visi mošķi ir aktīvie bibliotēkas lasītāji un prot orientēties tajā pat pilnīgā tumsā! Kad briesmas bija galā, saiets pārvērtās par kinovakaru. Laba šausmene un popkorns – ko vēl var kārot mošķa sirds!