Mēs nākam no Ziemeļiem

Jaunciema filiālbibliotēkā no 1. novembra līdz gada beigām varat sastapt neparastus ciemiņus -vairāk kā 50  aļņus un briežus, kuri  ērti izvietojušies dažādos bērnu nodaļas plauktos un stūros, lai  varētu novērot kā Jaunciemā tiek sagaidīta Ziemeļvalstu literatūras nedēļa un bērni gatavojas Ziemassvētkiem. Apjomīgo savu rotaļlietu kolekciju bibliotēkā ir izstādījusi lasītāja Silvija Liepiņa. Kolekcija tapusi 25 gadu laikā, tajā pārstāvēti “ragaiņi” no dažādām pasaules valstīm, taču visvairāk no Norvēģijas, jo Ziemassvētku vecīša brieži taču nāk no turienes. Kolekcijā  varam sastapt ziemeļbriedi Rūdi, cēlus aļņus no biezajiem Zviedrijas un Norvēģijas mežiem, kā arī tepat, Latvijā, tapušās rotaļlietas.