RCB viesosies jaunā autore Iluta Plotņikova

Ceturtdien, 1. decembrī plkst. 14.45 Rīgas Centrālās bibliotēkas Dzejas lasītavā (7. stāvā), cikla “Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru” ietvaros, notiks tikšanās ar Ilutu Plotņikovu.
Viņas pirmā grāmata „Salas rēgs” ieguva veicināšanas prēmiju konkursā „Zvaigznes grāmata. Oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem”.

Par ko ir grāmatā „Salas rēgs”?
Vientulīgā sala, uz kuru sešpadsmitgadīgo Tomu pāraudzināšanas nolūkos atved viņa vecāki, glabā visai baisu leģendu. Un tieši Toms kļūs par vienīgo no visiem saliniekiem, kam būs lemts līdz galam atklāt kādu tālas pagātnes noslēpumu.
Arvien jaunas pārsteidzošas atklāsmes pārvērš citkārt nepaklausīgā un lecīgā jaunieša prātu un sirdi, līdz viņa skatījums uz dzīvi pilnībā mainās. Taču Tomam ir jāuzzina arī pats galvenais par tagadējo dzīvesvietu… Toma nesavtīgajai rīcībai beigu beigās ir izšķiroša nozīme mistiskās salas turpmākajā dzīvē un ne tikai…

Grāmata rodama RCB un filiālbibliotēkās:

Gaidīsim visus fantāzijas literatūras cienītājus!

Pasākumu organizē RCB Bērnu literatūras nodaļa.