Tikšanās ar rakstnieci Lindu Nemieru

17. novembrī, Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas ietvaros, Rīgas Hanzas vidusskolas telpās ar saviem jaunajiem lasītājiem tiksies rakstniece Linda Nemiera (Dreimane), grāmatu “Septiņi”, “Kaķa lāsts”, “Vilcenes stāsts”, “Lidojums” , “Kaķis maisā” un “Sofijas noslēpums” autore.
Šī gada nedēļas tēma ir Nākotne Ziemeļos tamdēļ domājam, ka saruna ar autori, kura mīl rakstīt fantāzijas žanrā, ir īsteni vietā.
“Stāstu sacerēšana man ir sirdslieta kopš bērnības. Pirmais stāstiņš tika publicēts, kad man bija 11 gadu. Fantāzijas žanrs man ir sirdij mīļš, kā jau droši vien lasītāji būs pamanījuši. Bet citreiz sanāk arī sagrēkot. Kā, piemēram, uzrakstīt grāmatu par divu vēsturnieču piedzīvojumiem senu noslēpumu medībās Turcijā un Bulgārijā. “Sofijas noslēpums” ieguva balvu apgāda „Zvaigzne ABC” organizētajā konkursā “Nacionālais bestsellers”. Šis ir visnotaļ raibs gads, bet – kas gan var būt labāks par šo?! Jo piedzīvojumi sākas tikai nokāpjot no dīvāna!”, par savām šī gada vēsmām vēsta rakstniece Linda Nemiera.

Pasākumu organizē RCB Bērnu literatūras nodaļa

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *