Cikls “Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru”

1. decembra pēcpusdienā, Rīgas Centrālās bibliotēkas omulīgā Dzejas lasītava uz stundu pārtapa par Literāro viesistabu un tajā šoreiz viesojās un ar 49. vidusskolas audzēkņiem tikās jaunā autore Iluta Plotņikova.
2016. gadā tas bija cikla “Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru” septītais pasākums. Šajās tikšanās reizēs bērniem un jauniešiem, kā arī ikvienam interesentam, ir lieliska iespēja klātienē iepazīties ar dažāda gada gājuma jaunajiem un pieredzes bagātiem autoriem un rakstniekiem, savukārt, tas sniedz iespēju satikt savus lasītājus un tos, kuri par tādiem varētu kļūt.
Šā gada janvārī notika divi pasākumi. Bibliotēkā ar saviem lasītājiem un citiem interesentiem tikās jaunā autore Elizabete Eglīte, bet pamatskolā “Rīdze” viesojāmies kopā ar rakstnieci, topošo režisori Ilzi Liliānu Milleri.
Foto atskats:
http://www.rcb.lv/archive/UserFiles/Image/2016_A/Tiksanas_ar_autorem_CB_BLN/index.html
Februārī pie mums RCB ciemojās rakstniece Evija Gulbe.
Ieskatam:
http://www.rcb.lv/archive/UserFiles/Image/2016_A/Evija_Gulbe-CB/index.html
Martā, Lieldienas gaidot, pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” jaunajās telpās mazie “saimnieki” satika jauno autori Lūciju Strautu. Jūnijā, vasaras “Lasīšanas darbnīcas ” ārpus bibliotēkas pasākumā pirmsskolas izglītības iestādē, savu pirmo grāmatu bērnu auditorijai prezentēja pieredzējusī dzejniece Rasma Urtāne. Novembrī Rīgas Hanzas vidusskolas bibliotēkā pamatskolas audzēkņi satika latviešu fantāzijas žanra rakstnieci Lindu Nemieru.
Galerija:
http://www.rcb.lv/archive/UserFiles/Image/2016_D2/Nemiera_Hanzas_vsk/index.html
Cikla “Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru” pasākumi saņēmuši atzinīgu novērtējumu kā pedagogu, tā apmeklētāju vidū, esam saņēmuši sirsnīgus pateicības vārdus no pašiem autoriem. Nākamgad visus lielos un mazos latviešu literatūras draugus atkal aicināsim uz tikšanās reizēm ar viņiem – Autoriem!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *