Kā pagāja novembris un ko darīsim decembrī Pārdaugavā

IMG_20161205_125754

IMG_20161205_125915

Novembrī “Pārdaugavas” Bērnu literatūras nodaļas apmeklētāji radoši darināja kroņus, veidoja Mārtiņdienas gaiļus, spēlēja galda spēles un mēneša noslēgumā veidoja Adventes kalendāru. Bet bibliotekāres nomainīja telpu dekorācijas no lietus mākonīšiem un rudens lapām uz sniegpārslām, eņģeļiem, eglēm un sniegavīriem 🙂

BeFunky Collage2

BeFunky Collage

Decembris “Pārdaugavā”

Kad ārā ir tik auksts, ka deguns kļūst sarkans kā Rūdolfam, ticam, ka ne tikai mums, bet arī Jums, gribas sasildīties kopīgos piedzīvojumos un izklaidēs, tādēļ decembris ir varen aktīvs mēnesis mūsu bibliotēkā. Viss, kas Tev atliek, ir nākt ciemos un piedalīties!

Arī šomēnes bibliotēka piedāvā interesantas izstādes par rūķiem, Ziemassvētkiem, iepriekšējo gadu Bērnu žūrijas grāmatām.

BeFunkyCollage2

Izstādes

Eiropā katru gadu izaudzē gandrīz 60 000000 eglīšu. (1)Eiropā katru gadu izaudzē gandrīz 60 000000 eglīšu.
Ziemassvētku informatīvie materiāli

Tāpat kā iepriekš ir iespējams ieteikt savu mīļāko grāmatu citiem čaklajiem lasītājiem un piedalīties balsojumā. Šoreiz balsojam par Džeronīmo Stiltonu un Kapteini Apakšbiksi. Kurš labāk patīk Tev?

Afisa_decembris

1-1

Kas vēl nebijis “Pārdaugavā” ir Ziemassvētku foto stūrītis. Nāc un fotografējies ar saviem mīļajiem Ziemassvētku noskaņās.

IMG_20161205_121046  Mūsu lauvēnam patīk grāmatas 🙂

Tiksimies filiālbibliotēkā “Pārdaugava” (Dzirciema iela 26, tel.: 67037424)!