Notikums Ziemassvētkos

20.decembrī uz RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēku ieradās Lapsa, lai siltumā un klusumā atpūstos no ikdienas darbiem (skraidīšanas pa mežu, ložņāšanas pa kupenām, zaķu dzenāšanas) un kārtīgi izgulētos. Izrādījās gan, ka bibliotēka Ziemassvētku priekšvakarā nemaz nav tā klusākā vieta, jo tajā ir ļoti daudz bērnu. Piedevām vēl arī Gailis nemitīgi dzied savu skanīgo dziesmu! Lapsai nekas cits neatliek, kā izdomāt dažādas viltības, lai apklusinātu Gaili. Viltību īstenošanā aktīvi piedalījās bērni, viņu vecāki, kā arī klauns, akrobāti un citi cirka mākslinieki. Iesaistījās pat pats Ziemassvētku vecītis! Līksmība sita augstu vilni un Gaiļa skanīgais „kikerigūūū” aizdzina prom Lapsas miegu. Jo kāda gan gulēšana, kad tuvojas Ziemassvētki!

Lai jums visiem moži Ziemassvētki, spēka un prieka pilns Jaunais gads!