Veseļojies ar prieku!

Jau ceturto gadu  žurnāls “Veseļojies ar prieku” dodas pie Bērnu slimnīcas pacientiem.  Žurnālā ir atrodamas neparastas mīklas un uzdevumi , kā viens no tiem ir arī mūsu “Saulaino dienu bibliotēkas” atvērums. Izdevums ir melnbalts, kāpēc? Tāpēc, lai būtu vairāk ko krāsot un izkrāsot!

Izdevums ir tapis pateicoties kuplam draugu pulkam – Dinamo Rīga, poligrāfijas grupa Mūkusala , Škutāna deju skola, RLB kultūrizglītības centrs “Knīpas un Knauķi”, Bērnu slimnīcas fonds un citiem.

Atvēršanas svētki bija jautrību un sirsnību pilni! Tika dziedātas dziesmas, dejotas dejas un bija arī pikošanās! Pikojās visi un tas sagādāja bezgala daudz smieklu!

Kad bijām izpikojušies, pie mums ieradās briedis ar lielu dāvanu! Visi bērni kopīgiem spēkiem palīdzēja briedim atvērt dāvanu. Un dāvanas tika katram- jaunais “Veseļojies ar prieku” izdevums! Bērni uzreiz sāka krāsot un pildīt uzdevumus, tik ļoti viņiem patika veseļoties ar prieku.

Kad būsiet Bērnu slimnīcā, tad ziniet, ka variet nākt uz “Saulaino dienu bibliotēku” un veseļosimies ar prieku kopā! veselojiesarveselojies.VeselojiesIMG_20161223_085135