Ziemassvētku koncerti bibliotēkā

Tuvojoties Ziemassvētkiem “Saulaino dienu bibliotēku” pieskandināja mākslinieki labdari ar savām dziesmām un dejām!

Kā pirmie pie mums ciemojās viesi no Jūrmalas. Dziedāja gan lieli, gan mazi, gan jau pieredzējuši mākslinieki, gan tie kuri tikai nesen sākuši. Koncerts bija sirsnības pilns un bērniem ļoti patika. Koncerta beigās katram bērnam uzdāvināja dāvaniņas un arī bibliotēka tika pie jaunām grāmatām. Mēs, pateicībā par apburošo koncertu, dāvinājām slimnīcas bērnu apgleznotās krūzītes.

Kā nākamās pie mums viesojās divas Paula Stradiņa Universitātes studentes, kuras, uz mūsu aicinājumu nospēlēt kādu dziesmu mazajiem bērniem, atsaucās un ar lielu prieku piekrita. Studentes bija sagatavojušas skaistākās Ziemassvētku dziesmas, kas aizkustināja visus klausītājus. Visa telpa uz brīdi bija siltuma, mīļuma un Ziemassvētku noskaņas piepildīta.

Tā pirmssvētku nedēļas tika ieskandinātas un pavadītas Ziemassvētkus gaidās. koncerti koncerti. koncerti.. Koncerti