Ziemassvētku noskaņa bibliotēkā

Kas rada vislabāko Ziemassvētku noskaņu ? Protams, tā ir eglīte! Par šo kolosālo, zaļo brīnumu mums ir jāpasakās “Annels” komandai! “Annels” paši audzē skaistas egles un šogad viņi mums uzdāvināja smaržīgu, zaļumzaļu un dikti kuplu Ziemassvētku eglīti. Tagad Ziemassvētku tuvošanos var sajust egļu smaržas pilnajā bibliotēkā!

Ziemassvētkus  gaidot, esam izveidojuši Adventes uzdevumu kalendāru, kurā ir dažādi uzdevumi, receptes un spēles. Tieši šodien bērni var spēlēt spēles, kuras ir saistītas ar ziemu. Dažādas pasakas un stāstus par Ziemassvētkiem var lasīt mūsu izstādē “Ziemassvētki sabraukuši”.

Noskaņu pilnīgāku rada Dinas Ābeles izstāde “Tuvāk būt”. Ar ko viņas darbi spēj uzrunāt un radīt mīlestības pilnu noskaņ? To sajutīsi, atnākot uz “Saulaino dienu bibliotēku” decembrī.

Uz tikšanos!Slimnziemaziema (2)ziema2ziema1