Janvāris Pārdaugavā

Jauns gads, jauns sākums arī mūsu bibliotēkā! Šomēnes bibliotēkā norisināsies tikai daži pasākumi, bet viens no tiem… uhh, cik svarīgs!Pasākumi RCB -Pārdaugava- janvārī (1)

18. janvārī plkst. 15:00 svinēsim Vinnija Pūka autora 135. dzimšanas dienu ar daudz un dažādām aktivitātēm. Tam par godu bibliotēkā pieejami pat speciāli ielūgumi. Lāčosimies uz nebēdu :)! Pasākumā tiks apbalvoti labākie krustvārdu mīklas pildītāji, ko iespējams izdarīt 2.-18. janvārim.

31. janvārī plkst. 16:00 pasākums “Papīra locīšanas māksla”. Uzlocīsim pa kādai vardei un rīkosim sacensības, labi?

unnamed (1)

Šomēnes bibliotēkā apskatāmas šādas izstādes:

unnamed (2)

„Šņiku, šņaku, čiks un tinkš” – Izstādē aplūkojamas V. Ļūdēna grāmatas un informatīvi materiāli par godu viņa 80. dzimšanas dienai.

„Dzīvnieku mazuļi” – Izstāde par dzīvniekiem un to mazuļiem, papildināta ar informatīviem materiāliem.

„Vinnijs Pūks un citi ķepaiņi” – Alanam Aleksandram Milnam — 135.

„Es braucu savā mašīnā, cik tālu neviens nezin to…” – Izstāde ar informatīviem materiāliem par lidmašīnām, tankiem, kuģiem, motosportu u.c.

„Lasi un vērtē!” – Izstādītas Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2016. gada grāmatas

Izstāde (3)

Superforšu un izdevušos jauno 2017. gadu! Tiekamies RCB filiālbibliotēkā “Pārdaugava” (Dzirciema iela 26, tel.: 67037424)!

Sivēns- “Kā pareizi raksta vārdu mīlestība-” Pūks-“To neraksta, to jūt!”