Lekcija par literatūru, rakstīšanu un grāmatu izdošanu

Kas ir fantāzijas un fantastikas žanri, ar ko tie atšķiras viens no otra? Kādas tulkotās un oriģinālliteratūras fantāzijas un fantastikas žanra grāmatas ir pieejamas latviešu valodā? Kā noris rakstīšanas process no idejas līdz gatavam manuskriptam? Kādas ir iespējas publicēt savu darbu interneta vietnēs, izmantot pašpublicēšanās pakalpojumus un izdot savu grāmatu tradicionālajās izdevniecībās? Kā rakstīšana var kļūt par sabiedriski aktīvu nodarbi un iespēju izaicināt sevi un sastapt domubiedrus?
Par šīm un citām lietām uzzināsim rakstnieces, tulkotājas un redaktores Lauras Dreižes lekcijā – prezentācijā, kas janvāra otrajā pusē noritēs Rīgas Hanzas vidusskolā.

Tuvākajā laikā plānojam šo lekciju organizēt arī Rīgas Centrālās bibliotēkas telpās. Informācija sekos!

Lauras Dreižes grāmatas rodamas visās Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālēs.

Pagājušā gada tikšanās ar Lauru: