Pie mums viesos bērnu grāmatu autore Evija Gulbe

10. februārī plkst. 13.30 Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā notiks cikla „Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru” šā gada otrais pasākums. Šoreiz mūsu mazajiem lasītājiem un ikvienam interesentam atkārtoti piedāvājam satikt bērnu grāmatu autori Eviju Gulbi.
Šī cikla idejiskais fokuss ir mudināt lasītājus klātienē satikt rakstniekus, tādējādi radot jaunas, draudzīgas literārās pazīšanās un saikni starp autoriem un viņu potenciālo mērķauditoriju.
Vairāku gadu gaitā mūsu bibliotēkā un sadarbības iestādēs notikuši daudzi pasākumi. Pagājušajā gadā organizējām tikšanās reizes ar Elizabeti Eglīti, Ilzi Liliānu Milleri, Eviju Gulbi, Lūciju Strautu, Rasmu Urtāni, Lindu Nemieru un Ilutu Plotņikovu.
Evija Gulbe ir sešu grāmatu autore. Iznākušas divas dzejoļu grāmatas “Dzejolēni” un “Ece-bece-ābece”, kā arī stāstu grāmatas „Koko un Riko” un krāšņi ilustrētā bilžu grāmata “Bizbizmāsiņa.” „Lilallā un viņas pigoriņi” ilustrējusi Linda Lošina, grāmatai pievienots arī CD ar 15 dziesmām un to fonogrammām, kā arī nošu grāmatiņa. Dziesmu tekstu autore ir Evija Gulbe, mūzikas autore – Anita Rezevska. Dziesmas iedziedājusi koncertgrupa „Pigoriņi” un rokenrola grupa „Big Al & The Jockers”.
Tikšanās ar autori notiks RCB Bērnu literatūras nodaļā, 7. stāvā.
Mīļi gaidīsim visus mazos un lielos interesentus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *