Vinnija Pūka dzimšanas dienas svinības

“Saulaino dienu bibliotēkā”  19. janvārī notika dzimšanas dienas ballīte par godu Vinnijam Pūkam!

Bērnus bibliotēkā sagaidīja ēzelītis I-ā un Tīģeris,ar svētku galdu un rotaļām. Bērni sākumā minēja mīklas par Vinnija Pūka draugiem un tad katrs iejutās kādā no varoņiem. Tad visi kopā pagatavojām apsveikuma kartiņu Vinnijam Pūkam ar savu pirkstu nospiedumiem balonu formā .  Un tad ar interesi klausījāmies, kā veicās Tīģerim ar brokastu ēšanu. Kā izrādās Tīģerim negaršo ne medus, ne zīles un ne dadži! Kas tad varētu garšot Tīģerim? Noklausoties stāstu, bērni uzzināja, ka Tīģerim garšo iesala ekstrakts. Kā tas garšo? Bērni mērca karotes burciņā un piesardzīgi garšoja, izrādās, ka garšo tiešām labi, garšo pēc kvasa! Protams, ka neizpalika arī gaviļnieka mīļākais gardums-medus. Pēc tam, kad “stiprumzāles” nogaršotas, var droši izkustēties. Bērni devās stafetēs un izlēkājās kā mazi tīģerēni.

Kā jau zināms, ēzlītim I-ā bieži vien kaut kur pazūd aste. Arī šoreiz nebija izņēmums un astes bija paslēpušās visā bibliotēkā, taču, lai tās atrastu, bija jāatmin mīklas. Bērni minēja mīklas un meklēja astes, kad tas bija izdarīts, ar aizvērtām acīm astes vajadzēja piespraust pie ēzelīša I-ā. Tagad ēzelītim ir veselas deviņas astes!

Tā pagāja Vinnija Pūka dzimšanas diena ar smiekliem, lēkāšanu un ēzelīša I-ā astu atrašanu!Desktopvinnijspuksvinnijspuks3vinnijspuks4vinnijspuks5vinnijspuks8vinnijspuks2