Iepazīsti Margaritas Stārastes grāmatas!

2.februārī Mežciema filiālbibliotēkā norisinājās pasākums, kas veltīts M. Stārastes jubilejai. Vispirms, bērniem tika dots mājas uzdevums – izlasīt vienu M. Stārastes pasaku. Tad, jau bibliotēkā esot, varēja iepazīt izcilās latviešu bērnu grāmatu autores grāmatas. Izrādījās, ka bērniem patīk mīļās grāmatiņas ar skaistajiem attēliem, bet īpaši “Arī mēs varam tā”. Kopumā bērnu grāmatas ir krietni iepazītas, jo uz  audzinātājas un bibliotekāres jautājumiem daudzi varēja sniegt atbildes. Pēc prāta vingrinājumiem sekoja kustību spēles, piemēram, dažādu dzīvnieciņu (bitītes, stārķa, gliemeža, kaķa, vaboles, mušas u.c.) attēlošana. Bet radošam darbam mājās katrs saņēma  mājās veicamu uzdevumu – aizpildāmu labirintu un izkrāsojamus M. Stārastes pasaku tēlus.